Оцінка сучасного стану та перспективи розвитку регіонального ринку м'яса та м'ясної продукції

V. M. Orel


Анотація


Особливе місце на продовольчому ринку займає ринок м'яса і м'ясної продукції, оскільки ці продукти традиційно займають одне з провідних місць в харчовому раціоні населення України. Проведені перетворення в агропромисловому комплексі істотно відбилися і на стані справ у м'ясному підкомплексі. Зниження купівельної спроможності населення призвело до зниження рівня споживання м'яса і м'ясних продуктів майже у два рази. Падіння попиту вплинуло як на виробництво м'яса худоби та птиці, так і на випуск продуктів його переробки. Ринок м'яса є складовою частиною продовольчого ринку і утворює певний механізм взаємовідносин господарюючих суб'єктів, що знаходиться у процесі від виробництва до розподілу продукції, від рівня розвитку якого залежить не тільки забезпеченість населення м'ясними продуктами, а й продовольча безпека держави. 


Ключові слова


економічний оборот; цивільний оборот; елементи ринку; ринок продукції свинарства; сегменти ринку; регіональний ринок; алгоритм оцінки

Повний текст:

PDF

Посилання


Prohrama rozvytku haluzi svynarstva v Ukraini do 2010 roku. (2005). Ministerstvo ahrarnoi polityky Ukrainy. Kyyiv.

Sabluk, P. T., Boiko, V. I., Lobas, M. H. (1996). Rynok prodovolstva: problemy formuvannia i rozvytku. Kyiv: IAE UAAN.

Popov, E. V. (2002). Rynochnyj potencial predprijatija. Moscow : Jekonomika.

Linnyk, Ye. S., Kovalenko, H. M., Odintsova, T. M. (2003). Rehuliuvannia ekonomiky yak odyn iz faktoriv yii efektyvnoho funktsionuvannia v rynkovykh umovakh. Zb. nauk. pr. Cherkaskoho derzh. tekhnol. un-tu. Cherkasy, 8, 13.

Kalinchyk, M. V., Ilchuk, M. M., Odyntsova, T. M. (2005). Efektyvnist vyrobnytstva ta rozvytok rynku svynyny. Kyyiv: Nichlava.

Yazliuk, B. O. (2006). Upravlinnia investytsiino–innovatsiinymy proektamy v umovakh ryzyku ta nevyznachenosti. Ekonomika: problemy teorii ta praktyky, 761-771.


Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.
##submission.copyrightStatement##Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Attribution  International 4.0 (CC-BY-NC 4.0) .

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online) DOI: 10.35774/econa

 

© Західноукраїнський національний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2022