Застосування програмно-цільового підходу в регіональній економічній політиці

Alla Valeriyivna Sukhanova


Анотація


У статті запропоновано реалізацію програмно-цільового методу через системний підхід за допомогою визначення регіональних аспектів. Суть цього підходу полягає в умінні побачити регіон і його проблеми як систему, не розбиваючи її на складові, а лише окреслюючи пріоритети для забезпечення збалансованого сталого розвитку економіки, вдосконалення виробництва товарів і послуг на основі досліджень науки і досягнень техніки, соціального захисту населення та зростання його добробуту, що є найважливішою метою структурної перебудови економіки. Взаємозв'язок між елементами дає можливість не просто побачити проблеми і описати їх, а також зрозуміти, на які з них необхідно впливати для досягнення найбільшого ефекту від вкладення фінансових ресурсів у цільові програми.


Ключові слова


регіональний аспект; стратегія соціально-економічного розвитку; державні цільові програми; регіональна економічна політика; регіональні цільові програми

Повний текст:

PDF

Посилання


Vittkjempera, G. V., Kozlova, G. Ja. & Avdonina, V. S. (2006). Municipal'nye i regional'nye processy v uslovijah globalizacii i evropeizacii. Moscow: KDU.

Petkova, L. O. (2004). Ekonomichne zrostannia v Ukraini: rehionalnyi vymir. Cherkasy : ChDTU.

Podsolonko, E. A. (2007). Regional'naja jekonomika: konkurentosposobnost' i upravlenie kompetencijami. Simferopol': izd-vo Tavrich. nac. Un-ta.

Tkachuk, I. H. (1994). Terytorialni problemy rozvytku rehionu oblasnoho masshtabu v umovakh ekonomichnoi samostiinosti : dys... d-ra ekon. nauk: 08.10.03. Kyiv.

Shiff, M. (2005). Regional'naja integracija i razvitie. Moscow : Ves' Mir.


Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.
##submission.copyrightStatement##Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Attribution  International 4.0 (CC-BY-NC 4.0) .

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online) DOI: 10.35774/econa

 

© Західноукраїнський національний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2022