Державне регулювання витратами у фінансовому підприємництві

Halyna Mykolaivna Kolisnyk


Анотація


Вступ. Поява, формування та розвиток фінансового підприємництва були обумовленні виникненням нового для України фінансового ринку. Щоб задовольнити потреби цього ринку, виникла необхідність у професійних учасниках. Досвід фінансово-кредитного підприємництва в Україні свідчить про значний ризик усіх учасників цього виду підприємницької діяльності.

Мета дослідження полягає у визначенні мети, ролі, сутності та значення державного регулювання витрат у фінансовому підприємстві.

Результати. Визначено структуру фінансового підприємництва за характером проведення операцій, де суб’єктів фінансового підприємництва класифікують за характером проведення фінансових операцій. З’ясовано, що діяльність фінансового підприємництва здійснюється на фінансовому ринку, який містить такі сегменти: ринок фінансових послуг, грошовий ринок, кредитний ринок, ринок цінних паперів, валютний ринок. Розглянуто роль державного регулювання фінансовим підприємництвом, яке полягає не тільки в розвитку фінансового ринку, але й в розвитку економіки всієї країни. Запропоновано взаємозв’язок методів державного регулювання суб’єктів фінансового підприємництва. Доведено, що зміст державного регулювання витрат у фінансовому підприємництві полягає в оптимізації їх структури. Розглянуто базові блоки державного регулювання витратами у фінансовому підприємництві. Доведено, що система державного регулювання витрат у фінансовому підприємництві представлена у вигляді інструментів та  містить різні заходи з регулювання. Запропоновано застосування інструментів державного регулювання витрат у фінансовому підприємництві з метою подолання негативних факторів.


Ключові слова


фінансове підприємництво; суб’єкти фінансового підприємництва; фінансовий ринок; державне регулювання витрат фінансового підприємництва

Повний текст:

PDF

Посилання


Esh, S. M. (2013). Formuvannia fіnansovogo poserednitctva na rinku fіnansovikh poslug. Vіsnik Odeskogo natcіonalnogo unіversitetu, 18, 2(1), 226-230. Retrieved from: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_econ_2013_18_2%281%29__53.

Stiglitc, Dzh. Iu. (1997). Ekonomika gosudarstvennogo sektora. Moscow: MGU: INFRA-M.

Titarenko, І. (2015). Analіz vitrat virobnitctva. Sotcіalno-ekonomіchnі, polіtichnі ta kulturnі otcіnki і prognozi na rubezhі dvokh tisiacholіt. Ternopіl, 250-252.
DOI: http://dx.doi.org/10.35774/econa2017.04.044

Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.
##submission.copyrightStatement##Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Attribution  International 4.0 (CC-BY-NC 4.0) .

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online) DOI: 10.35774/econa

 

© Західноукраїнський національний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2022