Система мотивації діяльності персоналу як чинник досягнення фінансово-економічної безпеки підприємства

Oleksandr Leonidovych Lavryk, Tetyana Oleksandrivna Bulyha


Анотація


Вступ. Головним фактором, який забезпечує розвиток підприємства та його фінансово-економічну стійкість, на сьогоднішньому етапі розвитку нашої країни стає оптимізація системи мотивації праці персоналу. Підвищення рівня економічної захищеності та фінансової стійкості на підприємстві можна отримати орієнтуючись саме на людський фактор, та сфокусувати увагу на зростанні ефективності праці. Тому, насамперед, проблеми, пов’язані з належним забезпеченням фінансово-економічної безпеки за допомогою мотивації персоналу, набувають у сучасних умовах особливої актуальності.

Мета. Метою роботи є дослідження різного роду систем мотивації персоналу як чинник досягнення фінансово-економічної безпеки підприємства.

Метод (методологія). Вирішення поставлених задач здійснюється за допомогою методів оцінки та аналізу системи мотивації діяльності персоналу, оцінки фінансово-економічних показників діяльності підприємства.

Результати. Фінансово-економічна безпека підприємства тільки тоді буде добра та відповідати високим висунутим до неї вимогам, коли всі працівники будуть розуміти її важливість та забезпечувати безпеку підприємства і свідомо виконувати всі встановлені визначеною системою умови та вимоги. Вона заснована на взаємозв'язку і дотриманні всіх принципів мотивації персоналу, дозволяє підприємству бути стійким, адекватно реагувати на небезпеки і загрози, розвиватися і вдосконалюватися, мати надійний механізм злагодженої роботи всіх працівників організації.


Ключові слова


підприємство; система мотивації; інвестиції; фінансово-економічна безпека; персонал

Повний текст:

PDF

Посилання


Blank I. A. (2004). Management of financial security of the enterprise. Kiev: Nika-Center.

Gorfinkel V. Ya., Shvandar V. A. (2007). Economy of the enterprise. Moscow: UNITI-DANA.

Ivanov S. L. (2010). The role of non-material factors of labor motivation in shaping the human capital of a modern enterprise in Ukraine. Scientific works of NDFI,5,34-38.

Daniuk V. (2008). Motivation as a factor in activating labor behavior. Aspects of work, 4, 32-36.

Oxentyuk A. (2012). Foreign and domestic experience of personnel management. Galician Economic Herald, 1(34), 66-72.
DOI: http://dx.doi.org/10.35774/econa2017.04.225

Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.
##submission.copyrightStatement##Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Attribution  International 4.0 (CC-BY-NC 4.0) .

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online) DOI: 10.35774/econa

 

© Західноукраїнський національний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2022