Адаптація сфери послуг України до нових умов функціонування світової економіки

Bohdana Hunko, Anastasiia Honcharova


Анотація


Вступ. Вплив пандемія Covid-19 на світову економіку важко оцінити в повній мірі, але зміни, які відбуваються в різних галузях та сферах бізнесу неможливо ігнорувати. Однією з найбільш постраждалих галузей економіки є сфер послуг, тенденція до спаду в цій галузі простежується від початку карантинних обмежень переважно в усіх країнах світу. Україна – не виключення. Очевидно, що в сфері послуг шанс на існування має лише той, хто зміг адаптуватися до дистанційної форми роботи, але, звісно, кожна сфера економічної діяльності зазнала незворотних змін. Тому об’єктом дослідження є сфера послуг України, а предметом – тенденції, проблеми та перспективи трансформації сфери послуг України внаслідок впливу пандемії Covid-19.

Мета. Метою статті є пошук нових креативних та інноваційних рішень для переходу сфери послуг в дистанційний режим роботи та формулювання порад для бізнесу в сфері послуг за для мінімізація збитків під час та після карантинних обмежень.

Метод (методологія). Для дослідження даної теми були використані як теоретичні так і практичні методи дослідження. Зокрема, на першому етапі був використаний метод збір інформації з періодичних видань та інших достовірних джерел. На другому етапі – аналіз, синтез та контент-аналіз, він допомагає дати інтерпретацію змісту інформації через кількісні показники. Далі – це формування особистої позиції та рекомендації на основі проаналізованих даних.

Результати. Ключовими результатами даного дослідження є формування потенційних загроз з креативними рішеннями до них, що сформовані на основі досвіду країн лідерів та проаналізованої інформації. Також важливе значення має сформовані рекомендації для компаній та уряду країни для полегшення виходу сфери послуг з кризової ситуації.


Ключові слова


послуг; економічна нестабільність; пандемія; сфера громадського харчування; туризм; торгово-розважальний комплекс; освіта; індустрія краси

Повний текст:

PDF


DOI: http://dx.doi.org/10.35774/econa2021.01.090

Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.
##submission.copyrightStatement##

##submission.license.cc.by-nc4.footer##

Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Attribution  International 4.0 (CC-BY-NC 4.0) .

 

Збірник наукових праць "Економічний аналіз"

ISSN 1993-0259 (Print)  ISSN 2219-4649 (Online) DOI: 10.35774/econa

 

© Західноукраїнський національний університет

© «Економічний аналіз», 2007-2022