Дослідження факторів формування та використання транзитного потенціалу автотранспорту: статистичний аспект
Анотація
Розглянуто поняття транзитного потенціалу автотранспорту як складової частини транзитного потенціалу. Наведено класифікацію факторів, що формують транзитний потенціал автотранспорту та дається оцінка повноти та ефективності їх використання в Україні. Проведено аналіз обсягів транзитних перевезень вантажів у динаміці, як загалом, так і за країнами відправлення та за номенклатурою. Сформовані прогнозні оцінки обсягів транзитних вантажних автоперевезень. З’ясовано, що в умовах зростання вантажопотоків та поглиблення інтеграційних процесів виникає необхідність подальшого детального дослідження проблем та перспектив реалізації транзитного потенціалу автотранспорту України, що передбачає аналіз сучасного стану транспортної інфраструктури, конкурентоспроможності вітчизняних перевізників на міжнародних ринках перевезень, перспектив функціонування міжнародних транспортних коридорів в Україні.
Ключові слова
Посилання
Volokhovska, Т. І. (2011). Directions of system development of automobile transition of shipments. Actual problems of information and transportation systems and technologies.
Statistical Yearbook of Ukraine for 2011. (2012). Kyiv: Avgust Trade.
Transport and communication of Ukraine for 2010. (2011). Kyiv: Avgust Trade.
Cherneha, O. B. (2008). Major structural peculiarities of realization of transport and transit potential of Ukraine. Journal of Khmelnytsky National University. Economical Sciences, 3 (3), 101-106.
Метрики статей
Metrics powered by PLOS ALM
Посилання
- Поки немає зовнішніх посилань.
##submission.copyrightStatement##
Статті поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Attribution International 4.0 (CC-BY-NC 4.0) .
Збірник наукових праць "Економічний аналіз"
ISSN 1993-0259 (Print) ISSN 2219-4649 (Online) DOI: 10.35774/econa
© Західноукраїнський національний університет
© «Економічний аналіз», 2007-2021
