Зареєструватися

Щоб зареєструватися у цьому журналі заповніть форму нижче.

Натисніть сюди, якщо Ви вже зареєстровані у одному з журналів на цьому сайті.

Профіль

Для того, щоб ввести інформацію нижче додатковими мовами, спершу оберіть мову.
Ім'я користувача може складатися лише з рядкових літер, цифр та тире/символів підкреслення.
Пароль повинен бути не менше 6 символів.
Зображення для перевірки
Будь ласка, введіть літери, подані на зображенні вище.
  Іван Васильович Петренко = ІВП

(Ваше місце роботи, наприклад, "Київський національний університет імені Тараса Шевченка")
Положення про конфіденційність

ORCID iD може бути присвоєно тільки Регістром ORCID . Ви повинні відповідати їх стандартам для формування ORCID iD і додати повну адресу URI (наприклад, http://orcid.org/0000-0002-1825-0097 ).

(наприклад, відділ та посада)
Робочі мови

: Сповіщається поштою про публікацію нових випусків журналу.
: Має можливість надсилати статті до журналу.
: Дає свою згоду на рецензування рукописів для редакції.

* Позначає обов'язкові поля

Положення про конфіденційність

Короткий огляд

Конфіденційність авторів важлива, тому редакційною колегією збірника рукописи розглядаються як конфіденційні документи. Це твердження описує особисті інформаційні практики для  збірника наукових праць «Економічний аналіз», у тому числі, який вид інформації зібраний і відстежується, як інформація використана.

Політика конфіденційності

Користувач може відвідувати сайт збірника наукових праць «Економічний аналіз» без реєстрації або надання особистої інформації.

Користувач також може вказати, щоб сайт збірника відображав особисту інформацію, таку як ім'я і адреса електронної пошти, заповнивши запит або форму зворотного зв'язку.

Форма реєстрації і запиту нашого сайту вимагає, щоб користувачі надали нам особисту інформацію, таку як ім'я, адресу електронної пошти, адресу і номер телефону. Особиста інформація користувача використовується для зв'язку з відвідувачем в міру необхідності. Ця особиста інформація також дозволяє нас повідомляти вам про оновлення розділів сайту журналу. Інформацію зберігається максимально конфіденційною. Збірник наукових праць не продає адреси електронної пошти зареєстрованих користувачів, не ділиться інформацією з рекламодавцем або іншим веб-сайтом.

Безпека персональних даних

Деякі з особистих даних авторів зберігаються в дата-центрі, керованому сторонньою хостинговою компанією. Центр обробки даних, керований сторонньою хостинговою компанією, спеціально розроблений, щоб бути фізично захищеними і допускати тільки уповноважену особу, які за контрактом зобов'язані зберігати усі наші дані в таємниці.

Доступ до баз цих наших клієнтів надається тільки за принципом службової необхідності.

Оновлення персональних даних

Для оновлення яка-небудь інформації, яку ви надали раніше, наприклад, у випадку зміни адреси електронної пошти, автори можуть відновити дані свого облікового запису в Інтернеті на веб-сайті або зв'язавшись із службою клієнтів по e-mail.

Зміни в політиці конфіденційності

Редакційна колегія залишаємо за собою право вносити зміни в цю політику конфіденційності. Будь-які зміни, які внесені в цю політику конфіденційності, будуть розміщені на цій сторінці і, при необхідності, будуть відправлені вам  електронною поштою.